تائید
فروش مسکونیآپارتمان2خوابه 67متری مناسب سرمایه گذاری

2خوابه 67متری مناسب سرمایه گذاری

1 سال پیش در مارلیک

متراژ
67
ساخت
1390
اتاق
2
آسانسور
ندارد
پارکینگ
ندارد
انباری
دارد
قیمت کل
1٬182٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
17٬641٬000 تومان
طبقه
2
وضعیت واحد
بازسازی نشده
مسکن محمدی

هم قدم با ما =خرید مطمعن
با ارسال عکس جزئیات ملک خود در کوتاه ترین زمان به نتیجه برسید. و یا بازدید حضوری مشاوران ما (واتساپ تلگرام ایتا و..)
مناسب سرمایه گذاری.
متراژ:67
2خوابه
رو به نما طبقه 2
ادرس:بهاره غربی کوچه 21
مبلغ ودیعه و اجاره بها:200ودیعه و 1700اجاره
با بیشترین فایلینگ منطقه
30سال سابقه در منطقه هم گام با شما برای خانه دار شدن
حتمن جز کانال ما باشید و فایل شکار از دست ندید