تائید
فروش مسکونیخانه و ویلا2طبقه جنوبی شیک نظامی6خواب 190متر زمین300متربنا

2طبقه جنوبی شیک نظامی6خواب 190متر زمین300متربنا

2 روز پیش در نظامی

متراژ
300
ساخت
1390
اتاق
+4
آسانسور
ندارد
پارکینگ
دارد
انباری
ندارد
متراژ زمین
190 متر مربع
قیمت کل
‏17,500,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏92,105,000 تومان
به نام خدا
با دقت مطالعه شود
2 طبقه مجزا 3خواب_3خواب
هر طبقه دوبلکس
190متر جنوبی
300متر زیربنا
17سال ساخت بازسازی شده
عرض10
کابینت ها چوب طرح ممبران شیک
کاغذ دیواری
کناف و لاینر
هر طبقه دوبلکس
2خواب به همراه حمام بالا
سرویس(ایرانی و فرنگی)سالن،یک خواب و آشپذخونه پایین
یک عدد سرویس اضاف در حیاط
دارای30متر زیر زمین
کمد دیواری و آیفون تصویری
سالن40متر مستطیل و مربع مناسب هرگونه چیدمان
گرمایشی بخاری
کابینت،هود،گاز صفحه،شیرآلات،ایزوگام،آبگرمکن
کولر و پرده ها نو هستند
طبقه همکف دارای حیاط اختصاصی
سالن پنجره سرتاسری هرسه خواب دارای پنجره
مرکز شهر،نظامی به راضی
دارای2سند جدا
آب مشا
برق و گاز جدا
جمعا
دارای3سرویس بهداشتی(ایرانی و فرنگی)
2حمام
6خواب
1 حیاط
2پارکینگ
1 زیرزمین
از دادن آدرس تلفنی معذوریم لطفا درخواست نکنید
قابلیت رهن 2 میلیارد(برعهده املاک)
قابلیت وام 800میلیون(بر عهده خریدار)
ثبت قرار داد در دفتر املاک با بیش از 30 سال سابقه
پشتوانه شما از قرارداد،شهرداری،بانک و دفترخونه
خدمت گذار شما محمد مرادی
مشارکت در ساخت،خرید و فروش مشاور رایگان
شادباشید
در پناه حق