تائید
فروش مسکونیآپارتمان3 خواب / 170 متر / فرهنگ شهر

3 خواب / 170 متر / فرهنگ شهر

1 سال پیش در شیراز

متراژ
170
ساخت
1396
اتاق
3
قیمت کل
8٬200٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
48٬235٬000 تومان
طبقه
1
…………::::: دپارتمان تخصصی املاک ایران :::::………….
‏ ▪️ IRAN REAL ESTATE ▪️
‏ DEPARTMENT

حس شیرین اولین فنجان چای را که در منزل جدید خود مینوشید برای ما نیز دلنشین است.
—————————————————————————————

▫️3 خواب + کمد دیواری + نور گیر جنوبی
▫️یک خواب مستر + بالکن اختصاصی
▫️آشپزخانه دلباز و پر کابینت
▫️ سالن وسیع و متنوع در چیدمان
▫️بالکن وسیع و قابل چیدمان و چشم انداز به فضای سبز
▪️ دارای نگهبانی 24 ساعته

️ جهت اطلاع از موارد مشابه تماس بگیرید.
.:: قدوسی شرقی | خیابان صدا و سیما | نبش کوچه 13 ::.