تائید
فروش مسکونیآپارتمان3 خواب نوساز فول امکانات تاپ لوکیشن

3 خواب نوساز فول امکانات تاپ لوکیشن

2 سال پیش در تهران

متراژ
105
ساخت
1402
اتاق
3
قیمت کل
7٬750٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
73٬809٬000 تومان
طبقه
2
تعداد واحد در طبقه
تعداد کل طبقات
5
◀به نام رزاق بی همتا▶

!!!! بدون مشابه از نظر قیمت و امکانات !!!!

✔105متر/ 3 خواب{خوابهای بزرگ و حمام مستر}

✔فول امکانات{پارکینگ سندی غیر مزاحم/ آسانسور بالکن}

✔ نور گیر فوق العاده/ نقشه بدون 1 سانت پرتی

✔ لوکیشن بی نقص/ قصرالدشت شمال سپه

✔ گذر کوچه 12 متری/ دسترسی به کارون و قصرالدشت

✔ واحد دارای نصبیات کامل و کابینت و کمد دیواری نئو کلاسیک(مبلغ 250 میلیون هزینه نصبیات و کابینت شده است)

❌قیمت کل با پارکینگ: 8 میلیارد تومن❌

✅قابلیت رهن تا 1 میلیارد به عهده املاک
✅تخلیه و بازدید آزاد

کارشناس امور ملکی: فرزاد