تائید
فروش مسکونیخانه و ویلا3 طبقه دربست / بلوار ایمان غربی

3 طبقه دربست / بلوار ایمان غربی

3 روز پیش در برازنده

متراژ
320
ساخت
1390
اتاق
+4
آسانسور
ندارد
پارکینگ
دارد
انباری
دارد
متراژ زمین
175
قیمت کل
‏26,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏148,571,000 تومان
⚜️⚜️ املاک سبحان ⚜️⚜️

✅️فروش ویلایی 3 طبقه
✅️زمین حدود 175 متر
✅️همکف 80 متر یک خواب
✅️اول 120 متر دو خواب
✅️دوم 120 متر دو خواب
تک سند✅️
‼️بهترین لوکیشن منطقه ،بلوار ایمان غربی‼️
کف طبقات سرامیک
کابینت mdf
اتاق ها یکی نور گیر مستقیم،یکی از داکت

جهت بازدید فقط تماس بگیرید.