30 متر مغازه با 11 متر بالکن/ بهترین لوکیشن/ سندار
2 هفته پیش در داوری
کپی شد
اطلاعات تماس
چت
درخواست بازدید
متراژ
25
ساخت
1404
اتاق
بدون اتاق
قیمت کل
4,400,000,000 تومان
قیمت هر متر
176,000,000 تومان
به نام خدا
✅✅ املاک ماهان با چهار شعبه فعال بی شک بهترین در منطقه ✅✅
25 متر کف 11 متر بالکن
با آب برق گاز
✅سه بر ✅
✅✅جای تابلو عالیی✅✅
یکی از شلوغ ترین خیابان های منطقه
✅فول بازسازی فقط 2 میلیارد خرج کرده ✅
سرویس و توالت فرنگی
✅بالابر ✅
لطفاً هرگونه مشکل یا نقص مرتبط با آگهی را گزارش دهید
پس از بررسی دقیق اطلاعات ملک، نظر خود را دربارهی مطابقت آگهی با واقعیت، عکسها، قیمتگذاری و سایر ویژگیها ثبت کنید تا به دیگران برای تصمیمگیری بهتر کمک کنید.