تائید
فروش مسکونیآپارتمان300 متر تاپ لوکیشن سعادت آباد

300 متر تاپ لوکیشن سعادت آباد

2 سال پیش در تهران

متراژ
300
ساخت
1402
اتاق
4
قیمت کل
99٬000٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
330٬000٬000 تومان
طبقه
6
تعداد واحد در طبقه
3
تعداد کل طبقات
9
لوکس و بی نظیر ، درخور تحسین
لابی مجلل و شیک با 3 شیفت لابی من
تیم مدریت و نگهداری 24 ساعته
سینما،کتابخانه،کارواش
سالن اجتماعات بسیار بزرگ
سالن بدنسازی مجهز
سالن ماساژ و اسپا
استخر سونا و جکوزی وسیع
روف گاردن و هوم گاردن با دید 360 درجه
بدون مشابه و تکرار نشدنی
⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️
❌❌مشاور همراه شما حبیبی❌❌
املاک خانه ایران vip
تقاطع بلوار بهزاد و یادگار امام مجتمع تندیس
***********