تائید
فروش مسکونیآپارتمان300 متر تکواحدی ، 4 خواب ، بوستان ها ، شخصی ساز

300 متر تکواحدی ، 4 خواب ، بوستان ها ، شخصی ساز

1 سال پیش در تهران

متراژ
300
ساخت
1393
اتاق
4
قیمت کل
57٬000٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
190٬000٬000 تومان
طبقه
4
عسگران هستم
✅کارگزار تخصصی امور ملکی

☑️تکواحدی ، تاپ لوکیشن پاسداران

☑️300 متر ، 4 خواب
☑️در بهترین طبقه
☑️ سند شخصی بدون ریشه
☑️دو طرف نور
☑️پلان تفکیکی + TV روم مجزا
☑️بدون کوچکترین پرتی
☑️ سر تا سر پنجره
☑️2 پارکینگ سندی(باکس)
☑️حیاط مشجر و دیزاین شده + الاچیق

‏ ℹ️جهت بازدید و دریافت اطلاعات تکمیلی تماس حاصل فرمایید.

ارادتمند شما : عسگران
✅کارشناس تخصصی امور ملکی