تائید
فروش اداری و تجاریمغازه و غرفه300 متر رستوران بر جاده اصلی فشم

300 متر رستوران بر جاده اصلی فشم

3 هفته پیش در فشم

متراژ
300
ساخت
قبل از 1370
اتاق
2
قیمت کل
‏120,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏400,000,000 تومان
300 متر ملک در دو طبقه 150 متری
رستوران درحال کار
دارای جای پارک مناسب
بر جاده اصلی فشم
بازسازی شده کامل
جنب رستوران های معروف منطقه
دارای آشپزخانه، انبار، خوابگاه کارکنان، تراس با چشم انداز عالی، حمام، سرویس بهداشتی ایرانی و فرنگی ،دفتر مدیریت و دو سالن پذیرایی 100 متری
157 متر پایان کار تجاری
سالن بالا بسیار مناسب جهت مراسم اختصاصی
دارای انشعاب آب و گاز تجاری و برق 3 فاز