تائید
فروش مسکونیخانه و ویلا300 متر/ ویلایی موقعیت تجاری/ملک دو کله

300 متر/ ویلایی موقعیت تجاری/ملک دو کله

1 سال پیش در پرند

متراژ
150
ساخت
1390
اتاق
3
آسانسور
ندارد
قیمت کل
20٬500٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
68٬333٬000 تومان
متراژ زمین
300
با سلام

✅فاز 2 شمال
✅300 متر
✅3 خواب
✅بر خیابان اصلی
✅موقعیت تجاری
✅قابلیت تغییر کاربری
✅مناسب سرمایه گذاری
✅مناسب ایجاد کسب و کار، مشاغلی نظیر آموزشگاه، مهد کودک، سالن زیبایی، مطب پزشک...
✅مناسب سکونت
✅جنب پارک فدک

☑️جهت کسب اطلاعات بیشتر تماس بگیرید