تائید
فروش مسکونیآپارتمان300متر 3 خواب آپارتمان زندگی در ویلا

300متر 3 خواب آپارتمان زندگی در ویلا

1 سال پیش در تهران

متراژ
300
ساخت
قبل از 1370
اتاق
3
آسانسور
ندارد
قیمت کل
46٬000٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
153٬333٬000 تومان
طبقه
1
تعداد واحد در طبقه
1
بالکن
دارد
سند
تک برگ
جهت ساختمان
جنوبی
تعداد کل طبقات
4
جردن ولیعصر تاپ لوکیشن منطقه
مناسب سکونت و سرمایه گذاری
ورودی واحد و پارکینگ مجزا
200متر حیاط در اختیار
150متر قدرسهم ارزش زمین متری 450م
بدون ریشه
فروشنده 100%
2خواب مستر
تراس قابل چیدمان
پلان تفکیکی بی نظیر

مشاور شما سعادت
املاک خانه ما