تائید
فروش مسکونیآپارتمان303متر /نوساز/کلید نخورده/بافت اصلی جهانشهر

303متر /نوساز/کلید نخورده/بافت اصلی جهانشهر

1 سال پیش در کرج

متراژ
303
ساخت
1402
اتاق
4
قیمت کل
52٬000٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
171٬617٬000 تومان
طبقه
5
______________هلدینگ املاک دیوان_______________
303متر
4 خوابه(مستر)

روف گاردن مجهز

5عدد پارکینگ سندی
انباری
آسانسور

کابینت ممبران درجه یک
مطبخ
تراس سرتاسری

سند تک برگ

آدرس دفتر:جهانشهر میدان جمهوری ابتدای بلوار ماهان شرقی طبقه همکف مجتمع آناهیتا هلدینگ املاک دیوان