تائید
فروش مسکونیزمین و کلنگی305متر زمین داخل بافت مسکونی/دارای جواز

305متر زمین داخل بافت مسکونی/دارای جواز

2 سال پیش در رویان

قیمت کل
10٬675٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
35٬000٬000 تومان
⚜️305متر زمین ⚜️

⚜️داخل بافت مسکونی⚜️

⚜️دارای 22متر بر⚜️

⚜️بدون منابع طبیعی وبنیاد⚜️

⚜️دارای جواز ساخت⚜️

⚜️دارای نقشه 3d⚜️

⚜️سند هم مرحله آخرآماده شدهو تحویل داده میشود⚜️

⚜️مناسب برای آپارتمان سازی⚜️

✨کد145✨
لطفاً هرگونه مشکل یا نقص مرتبط با آگهی را گزارش دهید
گزارش آگهی
یاداشت من
یادداشت تنها برای شما قابل دیدن است .

آژانس املاک رویال تی

رویال تی تی ، مرجعی مطمئن برای سرمایه گذاری در شمال ایران