تائید
فروش مسکونیآپارتمان312متر/4خوابه/بافت اصلی جهانشهر

312متر/4خوابه/بافت اصلی جهانشهر

1 سال پیش در کرج

متراژ
312
ساخت
1396
اتاق
4
قیمت کل
27٬500٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
88٬141٬000 تومان
طبقه
4
تعداد واحد در طبقه
1
تعداد کل طبقات
5
_______________هلدینگ املاک دیوان____________

312متر
4خوابه
طبقه سوم
تک واحدی
سال ساخت1396
ساختمان جنوبی
2تراس
2پارکینگ
لابی.سالن اجتماعات
استخر سونا جکوزی فعال
سرایداری

کابینت ممبران
مطبخ

مالک ساکن
سند تک برگ

آدرس دفتر:جهانشهر میدان جمهوری ابتدای بلوار ماهان شرقی طبقه همکف مجتمع آناهیتا هلدینگ املاک دیوان