ویرایش تست
بستن
جهت استفاده از تمام امکانات سامانه وارد حساب کاربری خود شوید.
ورود / عضویت
0
0
0
آگهی جدید
0
تقاضای جدید
0
تیکت
0
یاد آوری
0
چت
0
آپارتمان
315متر/سعد آباد/ نورگیر 3جهت/دوکله/تکواحدی
315متر/سعد آباد/ نورگیر 3جهت/دوکله/تکواحدی
1 سال پیش در تهران
کپی شد
اطلاعات تماس
چت
درخواست بازدید
متراژ
315
ساخت
1396
اتاق
3
قیمت کل
81٬120٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
257٬523٬000 تومان
طبقه
4
تعداد واحد در طبقه
1
تعداد کل طبقات
7
⭕️ساختمان تکواحدی شخصی ساز
لوکیشن کاخ سعدآباد
✅️اکازیون
✅️نورگیر و دید از 3جهت
⭕️315متر 3خواب مستر
فوق العاده خوش نقشه
فضای نشیمن خصوصی و آشپزخانه مجزا
تراس بزرگ قابل چیدمان
2 آشپزخانه یکی به صورت مجزا
ارتفاع سقف بلند 3.5متری
2پارکینگ سندی
سونا و جکوزی داخل واحد
⭕️سند شخصی و فاقد ریشه
جهت مشاوره و ارائه ی موارد متناسب با سلیقه شما در لوکیشن های فرشته ، زعفرانیه ، ولنجک و محمودیه در خدمت شما هستم؛
پیام مینا
ثبت امتیاز برای آگهی
پس از بررسی دقیق اطلاعات ملک، نظر خود را دربارهی مطابقت آگهی با واقعیت، عکسها، قیمتگذاری و سایر ویژگیها ثبت کنید تا به دیگران برای تصمیمگیری بهتر کمک کنید.
نحوه نمایش و جذابیت متن و عکس آگهی
مایلم نظر و امتیازم به صورت ناشناس ثبت شود.
ثبت