تائید
فروش مسکونیآپارتمان315متر ولیعصر / دو پارکینگ سندی / جنوبی

315متر ولیعصر / دو پارکینگ سندی / جنوبی

1 سال پیش در تبریز

متراژ
315
ساخت
1403
اتاق
3
قیمت کل
33٬000٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
104٬761٬000 تومان
طبقه
5
تعداد واحد در طبقه
1
تعداد کل طبقات
8
⚜️ بنام خالق هستی ⚜️            

                 ⚜️  آذرمِلک  ⚜️
     
 
   ✔️315متر مفید خالص ، نبش جنوبی 

  ✔️ طبقه 5از 6 طبقه ، دو پارکینگ سندی

  ✔️ 3 اتاق خواب 2مستر ، 3 بالکن ویو ابدی

  ✔️ تراس عریض قابل چیدمان رو به آشپزخانه 

  ✔️ محیط اعیانی نشین ولیعصر و دسترسی آسان

  ✔️ شرایط 7درصد سند آماده  تحویل میباشد

  با احترام اعتبار قیمت فقط تا 10 روز

✨️پیشنهاد معاوضه ملک یا واحد شما قابل بررسی میباشد!

کارشناس ارشد معماری  : علیپور