تائید
فروش مسکونیآپارتمان317 متر / هفت تیر / کوچه 20 متری

317 متر / هفت تیر / کوچه 20 متری

1 روز پیش در محله هنرستان

متراژ
317
ساخت
1404
اتاق
4
قیمت کل
‏69,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏217,665,000 تومان
طبقه
4
تعداد کل طبقات
6
قیمت مناسب کاسبی میخوای همین فایل
موارد دیگر هم موجود می باشد

****مشخصات ملک*****

هفت تیر 16(کوچه 20 متری)
اول کوچه
317 صفر
4 خواب
هر 4 خواب مستر
بی ام آی
جکوزی
ارتفاع سقف بلند
مینی چیلر
اتاق ها پارکت
لابی،سالن جیم،نگهبانی24 ساعته،
2 تا جای پارک سندی ولی تا 4 تا پارک میشه ماشین
کلید نخورده 2 سال ساخت
سند آماده

/// موارد مشابه(هاشمیه 4،متراژ 325 متر،قیمت متری 250 )

املاک سراسری صادقیان
مشاور شما : صادقیه