ویرایش تست
بستن
جهت استفاده از تمام امکانات سامانه وارد حساب کاربری خود شوید.
ورود / عضویت
0
0
0
آگهی جدید
0
تقاضای جدید
0
تیکت
0
یاد آوری
0
چت
0
آپارتمان
320 متر غربیهای بلوار 24 متر 4 خواب هتلینگ
320 متر غربیهای بلوار 24 متر 4 خواب هتلینگ
2 سال پیش در تهران
کپی شد
اطلاعات تماس
چت
درخواست بازدید
متراژ
320
ساخت
1401
اتاق
4
قیمت کل
90٬000٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
281٬250٬000 تومان
طبقه
6
⚜️ عرض سلام و ارادت ⚜️
❌❌ ارزنده ترین ملک جهت سکونت و سرمایه
گذاری ❌❌
❌❌ زیر قیمت منطقه ❌❌
✅ تاپ لوکیشن منطقه
⚜️ 320 متر
⚜️ 4 خواب
⚜️ 2 خواب مستر
⚜️ تک واحدی
⚜️ 4 پارکینگ باکس
⚜️ خاص ترین و برترین سازه در کل منطقه 2
⚜️ گردهمایی از برترین و خاص ترین متریال دنیا
⚜️ آشپزخانه ژورنالی و دیدنی از بهترین متریال فول فرنیش
⚜️ سالن وسیع و دلباز با ارتفاع سقف 4 و نیم متر
⚜️ پلان تفکیکی و منحصر به فرد
⚜️ 3 جهت نور و ویو
⚜️ پروژه یونیک و بدون مشابه در منطقه
⚜️ آشپزخانه فول فرنیش بوش با ویو بی نظیر و ابدی
⚜️ بالکن قابل چیدمان 14 متری
⚜️ متریال فوق لوکس و برند
❌❌ دارای زیبا ترین و حرفه ای ترین مشاعات منطقه ❌❌
⚜️ فرزاد
ثبت امتیاز برای آگهی
پس از بررسی دقیق اطلاعات ملک، نظر خود را دربارهی مطابقت آگهی با واقعیت، عکسها، قیمتگذاری و سایر ویژگیها ثبت کنید تا به دیگران برای تصمیمگیری بهتر کمک کنید.
نحوه نمایش و جذابیت متن و عکس آگهی
مایلم نظر و امتیازم به صورت ناشناس ثبت شود.
ثبت