تائید
فروش مسکونیآپارتمان320متر4خ/سوئیت میهمان/سوپر لوکس/24متری سعادت آباد

320متر4خ/سوئیت میهمان/سوپر لوکس/24متری سعادت آباد

1 سال پیش در تهران

متراژ
320
ساخت
1403
اتاق
4
قیمت کل
126٬000٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
393٬750٬000 تومان
طبقه
5
تعداد واحد در طبقه
1
تعداد کل طبقات
5
♦️️سلام
♦️️بهترین و قوی ترین ساخت و سازه مدرن تاپ لوکیشن سعادت آباد ( بلوار 24 متری )

♦️مناسب لوکس نشینان

♦️ 320 متر 4 خواب از سازنده برند با 2 خواب کینگ سایز

♦️غرق در نور و آفتاب

♦️( سوییت مهمان مجزا )با درب مستقل با ارتفاع سقف 3/20

♦️️کابینت آشپزخانه( انزو فول فرنیش bosh با سوپر مارکت و یراق اطریشی )

♦️️سرویسها کاشی اسلب و فرنگی وال هنگ

♦️️متریال فول برند اروپایی ( شیرآلات HANSGROHE آلمان توکار )

♦️ تهویه چیلر برند ایتالیایی پک وارداتی

♦️️کف سنگ اسلب ازنا 2/80 × 1/60 ️کف و دیوار مشاعات و حیاط کلا اسلب برند

♦️️نقشه تفکیکی

♦️️با مشاعات فول 120 متر لابی و ( 220 متر سالن جشن با ارتفاع سقف 4/5 متر )

♦️️ روف گاردن مجهز

♦️️✔️استخر✔️ سونا✔️ جکوزی 250 متری با ارتفاع سقف 4/5 متر✔️آسانسور 13 نفره ایتالیایی

♦️️دارای کانتر لابی من و 3 شیفت لابی من و سرایدار مقیم✔️دوربین مداربسته

♦️️( 4 پارکینگ سندی )

♦️️بهترین خریداز بهترین سازه

♦️مقدار کمی از ثمن قرارداد با آپارتمان کوچکتر تهاتر میشود

♦️️مشاور شما (حمید) تماس از 9 صبح تا 11 شب حتی تعطیلات

♦️پیامک پاسخ داده نمیشود
لطفاً هرگونه مشکل یا نقص مرتبط با آگهی را گزارش دهید
گزارش آگهی
یاداشت من
یادداشت تنها برای شما قابل دیدن است .

آژانس املاک خانه ایرانvip

ثبت امتیاز برای آگهی