تائید
فروش مسکونیخانه و ویلا337متر ویلایی/سه طبقه بنا/سند تک برگ6دانگ

337متر ویلایی/سه طبقه بنا/سند تک برگ6دانگ

1 سال پیش در کرج

متراژ
380
ساخت
1375
اتاق
3
آسانسور
ندارد
قیمت کل
16٬500٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
48٬961٬000 تومان
متراژ زمین
337
آبگرم کن
⚜️فروش واحد های سنددار زیر قیمت مخصوص سرمایه گذاری و سکونت در رنج های محتلف در منطقه های شاهین ویلا، باغستان، قلم، گوهردشت و...

✅️ 337 متر زمین
✅️ سه طبقه بنا(380 متر بنا در مجموع)
✅️ملک شمالی بر ملک 7ونیم
✅️ جای پارک 4خودرو داخل حیاط
✅️ سرویس ایرانی و فرنگی
✅️ اتاق خواب های بزرگ
✅️ سند تک برگ و 6دانگ
✅️ موقعیت تجاری
✅️ قابلیت ساخت 10 واحد مسکونی

⚜️فروشنده واقعی و واحد زیرقیمت منطقه⚜️

قابلیت رهن تا 1700 میلیون (به عهده املاک)

✔️مشاوره رایگان در امر خرید و فروش، مبانی حقوقی و انعقاد انواع قرارداد فروش، مشارکت در ساخت، اجاره نامه و..
صالحی