تائید
فروش اداری و تجاریمغازه و غرفه33متر مغازه تجاری نزدیک بلوار اصلی

33متر مغازه تجاری نزدیک بلوار اصلی

2 سال پیش در اندیشه

متراژ
33
ساخت
1395
اتاق
بدون اتاق
قیمت کل
1٬650٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
50٬000٬000 تومان
سند اداری
دارد
✅️33متر مغازه تجاری
✅️مناسب برای تمامی مشاغل

⚜️خریدی مطمئن و پرسود را با ما تجربه کنید ⚜️

⚜️با املاک سناتور زودتر به نتیجه می رسید⚜️

⚜️املاک سناتور دارای فایلینگ قوی در خصوص تجاری وآپارتمان و ویلایی در منطقه با نازلترین قیمت با کادری مجرب وحرفه ای⚜️

⚜️تمامی فایل ها دارای سند تک برگ و استعلامات به روز شهرداری و مالیات دارایی می باشد⚜️

⚜️جهت کسب اطلاعات بیشتر از فایل مذکور و فایل های مشابه با کمترین نقدینگی تماس حاصل فرمائید⚜️

مشاور شما ⏪️⏩️مرادی ⏩️⏩️

♻️اعتماد شما سرمایه ماست ♻️