تائید
فروش مسکونیزمین و کلنگی350 متر زمین در زیبادشت مهراباد رودهن

350 متر زمین در زیبادشت مهراباد رودهن

1 سال پیش در رودهن

قیمت کل
2٬275٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
6٬500٬000 تومان
⭐✨دپارتمان بزرگ مهدی پور✨⭐

✅MEHDIPOUR✅
☑️REAL ESTATE☑️
****
✅ 350 متر زمین  

       ⭐با اعتماد به ما صاحب ملک شوید⭐
لطفا برای توضیحات بیشتر و خدمات بهتر همین حالا تماس بگیرید.
️بزرگترین فایلینگ منطقه
فایل های مناسب با بودجه شما
کریمی هستم کارشناس شما
آدرس: رودهن. مهرآباد. بلوار اصلی. دپارتمان املاک بزرگ مهدی پور