تائید
فروش مسکونیآپارتمان350 متری کلید نخورده ناصر خسرو

350 متری کلید نخورده ناصر خسرو

2 روز پیش در احمدآباد

متراژ
350
ساخت
1400
اتاق
4
قیمت کل
‏66,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏188,571,000 تومان
طبقه
1
وضعیت واحد
بازسازی نشده
درود
350متر طبقه اول لوکیشن خوب
سازه به نام
6 طبقه
ناصر خسرو
1400کلید نخورده
همکاری نداریم
عبدالهیان هستم