تائید
فروش مسکونیآپارتمان355متر پنت هاوس شاه نشین 4 پارکینگ ویو ابدی

355متر پنت هاوس شاه نشین 4 پارکینگ ویو ابدی

2 سال پیش در کرج

متراژ
355
ساخت
1402
اتاق
4
قیمت کل
11٬111٬111٬111 تومان
قیمت هر متر
31٬298٬000 تومان
طبقه
5
تعداد واحد در طبقه
1
تعداد کل طبقات
5
350 متر جنوبی
ویو ابدی 360 درجه
غرق در نور
متریال ساخت بهترین در نوع خود high quality
نما مدرن/سنگ سوپر عباس اباد و شیشه های قدی وکیوم
اشپزخانه بزرگ و مطبخ
4 خواب هر 4 خواب مستر
50 متر حیاط اختصاصی
20 متر انباری اختصاصی
جارو برقی مرکزی
جکوزی داخل واحد
شیر الات برند و تو کار
کاشی های سرویس ها 1×1 و برند
وال هنگ
ایر کاندیشن
و.....
فایل های مشابه و وقیمت های مختلف موجود می باشد
مشاور شما علی چی