تائید
فروش مسکونیآپارتمان35متر/خوش نقشه/تکواحدی/تاپ لوکیشن

35متر/خوش نقشه/تکواحدی/تاپ لوکیشن

3 روز پیش در کرمان

متراژ
35
ساخت
1386
اتاق
1
آسانسور
ندارد
پارکینگ
ندارد
انباری
دارد
قیمت کل
‏5,999,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏171,400,000 تومان
طبقه
2
تعداد واحد در طبقه
1
سند
تک برگ
جهت ساختمان
جنوبی
وضعیت واحد
بازسازی شده
تعداد کل طبقات
4
به نام خدا
مشخصات واحد
35 متر/ تکواحدی/غرق نور
بازسازی کامل/انباری کاربردی
نزدیک مترو و بی آرتی
لوکیشن کرمان شمالی
کلید نزد املاک
دیگه تو این منطقه با این قیمت خونه
نداریم