تائید
فروش مسکونیآپارتمان35متر فروش آپارتمان خیابان امام خمینی

35متر فروش آپارتمان خیابان امام خمینی

1 سال پیش در تهران

متراژ
35
ساخت
1380
اتاق
1
آسانسور
ندارد
پارکینگ
ندارد
انباری
دارد
قیمت کل
2٬450٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
70٬000٬000 تومان
طبقه
2
تعداد واحد در طبقه
1
تعداد کل طبقات
4
هوالرزاق

35متر تکخواب

4طبقه 1واحدی

طبقه 2 ✅️

سال ساخت 80

داخل واحد بازسازی شده✅️

قیمت مناسب سرمایه گذاری

لوکیشن: جیحون سپه

قیمت کل: 2/480

مشاور تخصصی امیرعلی