تائید
فروش اداری و تجاریمغازه و غرفه36 متر دونبش حاشیه سجاد نقدومعاوضه

36 متر دونبش حاشیه سجاد نقدومعاوضه

2 سال پیش در مشهد

متراژ
36
ساخت
1392
اتاق
بدون اتاق
قیمت کل
31٬500٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
875٬000٬000 تومان
سند اداری
دارد
27متر با 27 متر بالکن
در بهترین نقطه حاشیه سجاد دونبش
سند شش دانگ
معاوضه با ماشین وملک ویلایی یا اپارتمان
در منطقه 1-9-11
تخفیف برای شرایط نقدی
مشاور ملکی شما دهنوی