تائید
فروش مسکونیزمین و کلنگی360 متر زمین بر 12 * تک مالک* لوکیشن

360 متر زمین بر 12 * تک مالک* لوکیشن

1 سال پیش در تهران

قیمت کل
115٬000٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
319٬444٬000 تومان
360 متر زمین✅
بر 12✅
تک مالک✅
متری 327م اعلام✅
320 امضا✅
اپارتمان نوساز و کلنگی در متراژ مختلف.در لوکیشن های✅
مختلف منطقه✅
اپارتمان نوساز از یک تا چهار خواب✅
پیش فروش و تهاتر✅
واحدهای خاص منطقه✅
کاظمی************ ✅