تائید
فروش مسکونیآپارتمان370متر ( اوج هنر معماری )

370متر ( اوج هنر معماری )

2 سال پیش در تهران

متراژ
370
ساخت
1401
اتاق
4
قیمت کل
118٬400٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
320٬000٬000 تومان
طبقه
4
️ اثری فاخر از سازنده و آرشیتکت مطرح کشور

لوکیشن عالی + دسترسی آسان + فرعی مشجر

➖➖20متر تراس قابل چیدمان
➖➖3پارکینگ سندی box

Miele❕
blum❕
Vitra ❕
Wittur ❕
Schneider ❕

لابی ؛ استخر ؛ روف گاردن ؛ اجتماعات ؛ اتاق بازی و ...

تیم خدماتی و امنیتی 24 ساعته