ویرایش تست
بستن
جهت استفاده از تمام امکانات سامانه وارد حساب کاربری خود شوید.
ورود / عضویت
0
0
0
آگهی جدید
0
تقاضای جدید
0
تیکت
0
یاد آوری
0
چت
0
آپارتمان
370متر/شاهانه/ ویو شمال و جنوب
370متر/شاهانه/ ویو شمال و جنوب
2 سال پیش در تهران
کپی شد
اطلاعات تماس
چت
درخواست بازدید
متراژ
370
ساخت
1400
اتاق
4
قیمت کل
148٬000٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
400٬000٬000 تومان
طبقه
8
_____________برج بینظیر و شاهانه_______________
لوکس ترین واحد منطقه
370متر
پلان ژورنالی و کاملا تفکیکی
4خواب 3مستر
تمام فضاها نور مستقیم با ویو کامل و ابدی
متریال برند
آشپزخانه فول فرنیش
لابی بسیار مجلل با ارتفاع 7متر
لابی من 24 ساعته
سالن اجتماعات
مشاعات آبی کامل
سالن اجتماعات
سینما
روف گاردن کم نظیر
3پارکینگ سندی با قابلیت خرید بیشتر
برای توضیحات بیشتر تماس بگیرید
مشاور شما: مزلقانی
لطفاً هرگونه مشکل یا نقص مرتبط با آگهی را گزارش دهید
گزارش آگهی
یاداشت من
یادداشت تنها برای شما قابل دیدن است .
آقای مزلقانی
مشاهده پروفایل
لیست اگهی ها
آژانس املاک 2002
مشاهده پروفایل
لیست مشاورها
لیست اگهی ها
ثبت امتیاز برای آگهی
پس از بررسی دقیق اطلاعات ملک، نظر خود را دربارهی مطابقت آگهی با واقعیت، عکسها، قیمتگذاری و سایر ویژگیها ثبت کنید تا به دیگران برای تصمیمگیری بهتر کمک کنید.
نحوه نمایش و جذابیت متن و عکس آگهی
مایلم نظر و امتیازم به صورت ناشناس ثبت شود.
ثبت