تائید
فروش مسکونیآپارتمان375 متر برج طبقه بالای 10 - ویو پانوراما

375 متر برج طبقه بالای 10 - ویو پانوراما

5 روز پیش در الهیه

متراژ
375
ساخت
1385
اتاق
4
قیمت کل
‏285,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏760,000,000 تومان
طبقه
16
با سلام

یک واحد 375 متری 3 خواب + 1 سوئیت (4 خواب)
طبقات بالا
ویو بی نظیر از جنوب شمال و غرب به صورت پانورما
ساختمان برند
فول مشاعات
لابی 500 متری
تیم خدماتی ساکن
لابی من
لابی طبقات و مشاعات ساختمان کامل بازسازی شده .