380 متر زمین 120متر دوبلکس
3 هفته پیش در لواسان
کپی شد
قیمت کل
30,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
78,947,000 تومان
با سلام
380 متر زمین
120 متر بنای دوبلکس
2 خواب
محوطه سازی شده
مشجر
واقع در کند پایین
سند در دست اقدام
کنتر آب و برق وصل
کنتر گاز شامل هزینه
اگر به دنبال همکاری برای خرید ,فروش ,رهن , اجاره و یا سرمایه گذاری با یک مشاور دقیق , خوش قول و حرفه ای هستید
ملکتون رو با خیال راحت به من و دفتر ما بسپارید .
ارتباط با خریدارهای واقعی .
مشاوره شفاف و پیگیری منظم به صورت حرفه ای و محرمانه .
مشاوره ,بازدید و ارزیابی کاملا رایگان .
حامد بختیاری هستم .
مشاور و امین ملکی شما به صورت تخصصی در لواسان .
مسکن شاهین .