تائید
فروش مسکونیآپارتمان385متر/فدک/فول امکانات/تاپ لوکیشن

385متر/فدک/فول امکانات/تاپ لوکیشن

1 سال پیش در دورود

متراژ
385
ساخت
1400
اتاق
4
آسانسور
ندارد
قیمت کل
5٬729٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
14٬880٬000 تومان
طبقه
2
تعداد واحد در طبقه
1
تعداد کل طبقات
2
⚜بنام خالق زیبایی ها
⚜باسلام درود فراوان
⚜دپارتمان دلتا قوی ترین فایلینگ درتمامی امور ملکی
_____________________
⚜سندتک برگ
⚜385متر
⚜طبقه دوم 4 خواب
⚜طبقه اول 2خواب

__________________
⚜دارای وام مسکن: به مبلغ 850میلیون ک از مبلغ کل کسر میشود
طبقه اول: 300 در رهن می باشد ک از مبلغ پرداختی کسر میشود...
___________________________
⚜مشاور و کارشناس شما:مهدی سالاروند
⚜دپارتمان دلتا :90 متری جنب خیابان فرهنگ