تائید
فروش مسکونیآپارتمان385متر واحد پنت هاوس بهشت ایران رامسر

385متر واحد پنت هاوس بهشت ایران رامسر

1 سال پیش در رامسر

متراژ
385
ساخت
1400
اتاق
3
قیمت کل
37٬000٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
96٬103٬000 تومان
طبقه
6
⚠️⚠️املاک سینا ارائه دهنده برترین خدمات ملکی به شما ⚠️⚠️
♻️بهترینها حق شماست♻️
☆☆بهترین گزینه برای سرمایه گذاری و سکونت☆☆
⭕️⭕️فروش پنت هاوس دوبلکس385 متر
⭕️⭕️کف سرامیک
⭕️⭕️3خواب
⭕️⭕️ویوی ابدی کوه و دریا
⭕️⭕️موقعیت استثنایی و تکرار نشدنی برای سکونت و سرمایه گذاری
⭕️⭕️جهت سرمایه گذاری مطمئن و پرسود بدون ریسک
⭕️⭕️ارائه بهترین گزینه های ملکی مطابق خواسته شما
⭕️⭕️ توضیحات بیشتر در تماس
⭕️⭕️قیمت سی و هفت میلیارد تومان
⭕️⭕️آینده امروز در دستان شماست
⭕️⭕️با امنیت و آرامش مثال زدنی
⚡بازدید همه روزه حتی ایام تعطیلی⚡
⛔⛔ لطفا املاک عزیز تماس نگیرید⛔
✍ مشاور و کارشناس تخصصی ملک و زمین آقای آذرهوش ✍