تائید
فروش مسکونیآپارتمان39 متر طبقه اول سند تک برگ

39 متر طبقه اول سند تک برگ

2 سال پیش در تهران

متراژ
39
ساخت
1389
اتاق
1
آسانسور
ندارد
پارکینگ
ندارد
انباری
دارد
قیمت کل
1٬950٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
50٬000٬000 تومان
طبقه
1
تعداد واحد در طبقه
3
تعداد کل طبقات
3
*** لوکیشن؛ اندیشه غرب استان تهران ***

امکانات؛

39 متر / طبقه اول / نما سنگ

پارکینگ مشاع و انباری سندی

12 سال ساخت / 9واحدی

سند تک برگ / دیزاین شده

*** شرایط پرداخت ***

700 وام + 250 رهن + یک میلیارد نقد ***

آدرس دفتر املاک؛ فاز یک اندیشه شقایق چهارم پلاک 45

♨️♨️ مسکن بزرگ اکازیون ♨️♨️