تائید
فروش مسکونیآپارتمان3آپارتمان70متری تکواحدی یکجا با2پارکینگ وسند مجزا

3آپارتمان70متری تکواحدی یکجا با2پارکینگ وسند مجزا

2 سال پیش در تهران

متراژ
70
ساخت
1382
اتاق
2
آسانسور
ندارد
قیمت کل
8٬800٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
125٬714٬000 تومان
طبقه
3
تعداد واحد در طبقه
1
سند
تک برگ
وضعیت واحد
بازسازی شده
جهت ساختمان
شمالی
تعداد کل طبقات
3
*با پول یک آپارتمان معمولی در منطقه، صاحب یک خانه مستقلات با 3 واحد آپارتمان 2 خوابه کاملا مجزا شوید*

پیشنهاد یک خرید منطقی برای سرمایه گذاری و سکونت مناسب خانواده

لوکیشن:
دسترسی خوب به مراکز خرید و امکانات شهری
کوچه دنج و خلوت
محله ساکت و آرام
خارج از محدوده بافت قدیمی

ساختمان:
مساحت کل زمین 106 متر (بعد از اصلاحی)
قدرالسهم هر واحد 35 متر
3 طبقه تک واحدی بالای پارکینگ
هر طبقه دارای سند شخصی مجزا و بدون ریشه
یک سند تک برگ و 2 سند منگوله دار

3 واحد 70 متری بازسازی شده
طبقه اول بدون پارکینگ قیمت 8 میلیارد
طبقه دوم با پارکینگ سندی قیمت 8/700 م
طبقه سوم با پارکینگ سندی قیمت 8/800 م

قیمت کل بصورت یکجا 25/500 م

موقعیت ساختمان شمالی
نور مستقیم جنوب
نور شمال از پاسیو
*مناسب بازسازی و ایجاد تغییرات دلخواه و افزایش مساحت بنا*
(ساختمان مجاور 100 درصد بنا ساخته شده)
امکان جانمایی و احداث آسانسور وجود دارد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر و هماهنگی بازدید از این آپارتمان و همچنین آشنایی با موارد مشابه دیگر لطفا تماس بگیرید.

کارشناس امور ملکی: نریمانی
املاک شایگان
شعبه فرمانیه