تائید
فروش مسکونیآپارتمان3خواب اعیانی210متر چندقدمی برِلاکانی

3خواب اعیانی210متر چندقدمی برِلاکانی

12 ماه پیش در لاکانی

متراژ
210
ساخت
1403
اتاق
3
قیمت کل
12٬500٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
59٬523٬000 تومان
طبقه
3
تعداد واحد در طبقه
تعداد کل طبقات
5
✌فاصله از بر اصلی  30 ثانیه

■برای آدرس دقیق لطفا حضوری تشریف بیارید

✔در دو انداره 195 و 210متری

کف پارکت؛ کاغذدیواری،

با مطبخ و مستر

☑5طبقه 10واحد

در زمین 3بر

♥️نظر گیله وا: کاملا شخصی ساز و بسیار لوکس، قیمت در زمان معامله قابل مذاکره

آدرس مشاور املاک گیله وا:  میدان لاکانی_ ابتدای بلوار ضیابری _ جنب داروخانه پهلوان