تائید
فروش مسکونیآپارتمان3خواب/ساخت 98/پارکینگ سندی/125 متر

3خواب/ساخت 98/پارکینگ سندی/125 متر

1 سال پیش در اهواز

متراژ
125
ساخت
1398
اتاق
3
قیمت کل
4٬380٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
35٬040٬000 تومان
طبقه
3
تعداد واحد در طبقه
تعداد کل طبقات
5
سلام و درود

✓مشاور همراه شما: ساسان ظاهری✓

ـ
⭕مشخصات ⭕
_______________________________________________

✅لوکیشن مرغوب برای خانواده و سرمایه گذاری شما
✅3 خواب بزرگ
✅پذیرایی مربع پتانسیل بهترین چیدمان
✅واحد رو به جلو نورگیری فوق العاده
✅نما و مشاعات تمام سنگ تراورتن
✅پارکینگ سندی بهترین جانمایی

ـ
⏺️در صورت کسر بودجه⏺️

1️⃣قابلیت دریافت وام 400 و 800 میلیونی مسکن توسط املاک ما
2️⃣قابلیت رهن این واحد به مبلغ 900 میلیون تومان به عهده املاک ما
ـ

✓سرپرست فروش:مهندس رضا محمدی✓
✓املاک باما نبش 3 غربی کیان آباد✓