تائید
فروش مسکونیآپارتمان3خواب شخصی ساز طبقه آخر

3خواب شخصی ساز طبقه آخر

1 سال پیش در شیراز

متراژ
170
ساخت
1398
اتاق
3
قیمت کل
10٬880٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
64٬000٬000 تومان
طبقه
4
170 متر 3خواب
ساختمان مجموعا 8 واحد در 4 طبقه
واحد طبقه 4 / نورگیر جنوبی
بسیار خوش نقشه و شیک
60 متر سالن
مستر دار
بدون نیاز به بازسازی
سند ملکی تک برگ

بازدید و مشاوره تخصصی خریدو فروش و ارائه موارد دیگر با توجه به سلیقه خریداران / فرزین