تائید
فروش مسکونیآپارتمان3خواب شیک فاز8/ محله یک/

3خواب شیک فاز8/ محله یک/

1 سال پیش در پردیس

متراژ
121
ساخت
1402
اتاق
3
قیمت کل
3٬380٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
27٬933٬000 تومان
طبقه
2
تعداد واحد در طبقه
تعداد کل طبقات
5
به نام خدای مهربان
________________.
آپارتمان های اکازیون را از ما بخواهید .

واحد سه خوابه
121 متر به جز تراس

فول و دیزاین کامل

محله یک بلوار ولیعصر
___________________________________
مرسی از اعتماد تون

مشاور تخصصی فاز 8 : ⭐ شکاری ⭐