تائید
فروش مسکونیآپارتمان3خواب/فول/گل طبقات

3خواب/فول/گل طبقات

1 سال پیش در تهران

متراژ
103
ساخت
1397
اتاق
3
قیمت کل
7٬400٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
71٬844٬000 تومان
طبقه
4
تعداد کل طبقات
5
❤️به نام خدا❤️

⭐️املاک ستارگان⭐️
آذربایجان حدفاصل خوش و قصرالدشت پ888

لوکیشن ساختمان: کارون مرتضوی

⭕️103 متر 3 خواب⭕️

✅️سالن مربع و نورگیر مناسب هرنوع چیدمان
✅️خواب های تخت خور
✅️مشاعات تمیز و ساختمان آرام و ساکت
✅️ملک دارای دو درب از دو لوکیشن متفاوت

⭕️گل طبقات :4 از 5⭕️

⭕️پارکینگ سندی غیر مزاحم که طبق عرف منطقه جداگانه محاسبه میگردد.

.قابلیت رهن بیش از یک میلیارد
.قابلیت دریافت وام تا یک میلیارد و 200
==========================================
برای دریافت مشاوره و معرفی واحد های متناسب با بودجه و پرداختی شما تماس بگیرید.

⚓️مشاور حرفه ای خرید و فروش منطقه 10 : آزاد⚓️