تائید
فروش مسکونیخانه و ویلا3دنگ خانه ویلایی 208 متری/جنوبی،سند تک برگ

3دنگ خانه ویلایی 208 متری/جنوبی،سند تک برگ

1 سال پیش در تهران

متراژ
130
ساخت
1380
اتاق
2
آسانسور
ندارد
قیمت کل
13٬500٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
64٬903٬000 تومان
متراژ زمین
208
موتورخانه
خانه ویلایی 208 متری

3 دنگ از 6 دنگ
سند تک برگ آماده انتقال
جنوبی مناسب سرمایه گذاری

زیر قیمت منطقه فوری فروش
مالک منعطف آماده نشست
برای اطلاعات بیشتر تماس بگیرید

☎️ اشرفی
لطفاً هرگونه مشکل یا نقص مرتبط با آگهی را گزارش دهید
گزارش آگهی
یاداشت من
یادداشت تنها برای شما قابل دیدن است .

آژانس املاک بزرگ امیرکبیر

⚜ املاک بزرگ امیرکبیر با خدمات عالی مشتری جذب میکند ⚜