تائید
فروش مسکونیآپارتمان4 خواب تک واحدی 285 متری صمدو عدالت

4 خواب تک واحدی 285 متری صمدو عدالت

2 سال پیش در بندرعباس

متراژ
285
ساخت
1402
اتاق
4
قیمت کل
14٬250٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
50٬000٬000 تومان
طبقه
7
تعداد واحد در طبقه
1
تعداد کل طبقات
7
فرصت استثنایی خرید!

هر متر 10 میلیون تومان پایین تر از قیمت منطقه!

آیا به دنبال خانه ای هستید که همه چیز داشته باشد؟

خانه ای که فضای کافی برای خانواده تان داشته باشد؟

خانه ای که نورگیر باشد و از مناظر زیبا لذت ببرید؟

خانه ای که با بهترین کیفیت ساخته شده باشد؟

اگر پاسخ شما به این سوالات مثبت است، خانه رویایی تان را پیدا کرده اید!

این خانه در طبقه هفتم

- تک واحدی با 4 اتاق خواب بزرگ
- سالن بزرگ و قابل چیدمان
- فضای آشپزخانه بزرگ
- خوش نقشه و غرق نور
- نمای ساختمان سنگ بسیار با کیفیت
- پارکینگ اختصاصی سندی

این واحد تخلیه و آماده عقد قرارداد و تحویل آنی است.

اگر می خواهید در کمتر از 1 هفته صاحب خانه رویایی خود شوید، همین حالا با ما تماس بگیرید!

پاسخگویی 24 ساعته
مشاور شما: مجید آتش دهقان

⁦☀️⁩ نه ملک بخرید نه بفروشید! مگر بعد از مشورت با یک کارشناس کاربلد و حرفه ای⁦☀️⁩

⭐برند ما، اعتبار ماست. مشاورین املاک معین بهره مند⭐
آدرس: چهارراه پردیس، جنب نان گوهر

✨برای هرگونه مشاوره ملکی رایگان و سفارش کارشناسی قیمت، خرید ملک با شرایط خاص، فروش و تهاتر ملک، با من در ارتباط باشید✨
لطفاً هرگونه مشکل یا نقص مرتبط با آگهی را گزارش دهید
گزارش آگهی
یاداشت من
یادداشت تنها برای شما قابل دیدن است .

آژانس املاک دپارتمان معین

ثبت امتیاز برای آگهی