تائید
فروش مسکونیآپارتمان١4٢ متر * اوایل هنرستان * فول امکانات * غرق نور

١4٢ متر * اوایل هنرستان * فول امکانات * غرق نور

2 سال پیش در مشهد

متراژ
142
ساخت
1392
اتاق
3
قیمت کل
7٬000٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
49٬295٬000 تومان
طبقه
5
تعداد کل طبقات
5
✅کارگزاری املاک کومه
〽️مشاور شما صفدری
_______________
احداثی در زمین ٨٠٠متری
فرعی دنج اول هنرستان
دسترسی و لوکیشن عالی
______________________
١4٢ متر ٣ خواب یک مستر
نورگیر و آفتاب گیر عالی
تراس رو بنما / انباری کاربردی
سالن پرده خور قابل دیزاین

پارکینگ رمپ
نگهبانی ٢4 ساعته
ورودی لابی
حیاط فضاسازی شده
و....
__________________
⭐⭐برای اطلاعات بیشتر و بازدید این واحد،و حتی موارد خرید و نزدیک به بودجه تان در منطقه ٩، ١١،١ با ما تماس بگیرید.⭐

✅خرید و فروش ملک و آپارتمان
✅تهاتر ویلایی با آپارتمان و...
✅موارد مناسب مشارکت