تائید
فروش اداری و تجاریمغازه و غرفه40 متر تجاری بر خ شریعتی

40 متر تجاری بر خ شریعتی

1 سال پیش در تهران

متراژ
40
ساخت
1385
اتاق
بدون اتاق
قیمت کل
24٬000٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
600٬000٬000 تومان
23 متر کف 40 متر اختلاف سطح دارد
بر خیابان شریعتی ..
روبروی پارک کورش
پاخور عالی .. مناسب سرمایه مایه گذاری
فروشنده واقعی ..
اختلاف سطح نصف محاسبه شده و مجموعا حدود 40 متر کل محاسبه می گردد