تائید
فروش مسکونیخانه و ویلا400 متر باغچه 50 متر بنا ملارد لم اباد حصارشالپوش

400 متر باغچه 50 متر بنا ملارد لم اباد حصارشالپوش

1 سال پیش در شهریار

متراژ
400
ساخت
1400
اتاق
1
آسانسور
ندارد
قیمت کل
3٬700٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
9٬250٬000 تومان
متراژ زمین
400
بالکن
دارد
♦️♦️املاک پایتخت ♦️♦️

⏪ملارد ابتدای جاده ی لم اباد روبروی ورزشگاه

⏪⏪اماده ی دریافت فایل های خرید و فروش و اجاره ی روزانه و سالانه ی شما مشتریان عزیز

✔️✔️باغ باغچه سالن سوله تجاری مسکونی زمین مشارکت در ساخت پیمانکاری✔️✔️

☑️400 متر باغچه اباد و زنده
✅50 متر بنای تمیز و شیک
☑️استخر روباز
✅انواع درختان میوه
☑️داخل مجموعه قطعه ی اول با نگهبانی 24ساعته
✅درب ورودی ریموت دار و دوربین مداربسته با امنیت بالا
☑️اب سهمیه کشاورزی
✅برق و اب و گاز
☑️مدارک قولنامه معتبر و وکالت از سند مادر
بهترین خرید خود را با ما تجربه کنید