تائید
فروش اداری و تجاریمغازه و غرفه400 متر مغازه تجاری با امکان ساخت بیشتر

400 متر مغازه تجاری با امکان ساخت بیشتر

4 روز پیش در ماشاده (رهنان)

متراژ
400
ساخت
1400
اتاق
1
قیمت کل
‏95,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏237,500,000 تومان
200 متر زمین
200 متر زیر زمین
200 متر مغازه
امکان ساخت یک طبقه دیگر
فول امکانات
خیابان درخشان خیابان سعدی