تائید
فروش اداری و تجاریصنعتی، کشاورزی و تجاری4000متر سوله سنگبری شهرک صنعتی شمس اباد

4000متر سوله سنگبری شهرک صنعتی شمس اباد

1 سال پیش در رباط کریم

متراژ
5000
ساخت
1392
اتاق
3
قیمت کل
130٬000٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
26٬000٬000 تومان
5000متر زمین
4000متر سوله
600 امپر برق
کارخانه سنگبری برند شهرک
بلوار بوستان
خط اسلب و تایل کامل اور حال
1000متر شو روم گلبن فرد
کاظمی