تائید
فروش مسکونیخانه و ویلا400mویلا لوکیشن سهیلیه رامجین/زیر منطقه

400mویلا لوکیشن سهیلیه رامجین/زیر منطقه

1 سال پیش در کرج

متراژ
90
ساخت
1398
اتاق
2
آسانسور
ندارد
قیمت کل
2٬900٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
7٬250٬000 تومان
متراژ زمین
400
‎✅کافیست تماس بگیرید✅

کد 2003

ویلا 400 متر
با 90 متر بنا
لوکیشن عالی

‎✅با انواع فایل های مناسب با هر بودجه وسلیقه✅
————————————-
✅افتخار ما، همراهی و مشاوره شماست✅
————————————
کارشناس فروش : لطیفی