تائید
فروش مسکونیخانه و ویلا400متر زمین ، 400 متر بنا در 3 طبقه

400متر زمین ، 400 متر بنا در 3 طبقه

2 سال پیش در کرج

متراژ
400
ساخت
1386
اتاق
+4
آسانسور
ندارد
قیمت کل
39٬950٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
99٬875٬000 تومان
متراژ زمین
400

⚜️مشاور و خدمتگزار شما ؛ حسن آجورلو⚜️

$$$$$$$$$$$$بهترین فرصت برای سرمایه گذاری در ساخت$$$$$$$$$$$$$$$

✅️400 متر زمین با بر 18
✅️400 متر بنا در 3 طبقه ، بازسازی شده
✅️لوکیشن خوب ، دسترسی عالی
✅️امنیت بالا
✅️فاز 1 مهرشهر، ورودی چهارباندی
✅️کلا 3 واحد در ملک موجود است
✅️2 واحد تمایل به مشارکت در ساخت هم دارند

✅️توضیحات تکمیل تر =☎️

❇️️برای رزرو بازدید و مشاوره در امر خرید آپارتمان های لوکس در مهرشهر تماس بگیرید☎️

✴️با تشکر ویژه از توجه شما✴️